Unisoft
български | english
WinMag
TransitMag
FinanceMag
AccountMag
TaxStoreGen
Как да
тел: (02) 9298613, 9201760
(02) 4410150, 0885124811
e-mail: info@unisoft-bg.com
skype: unisoft-bg
My status

 

Възстановяване на оригиналните данни

 

Ако поради някаква причина сте изтрили едно или повече полета от дадена секция (например полетата "Street" или "Name" от секцията "Self")  имате възможност да ги възстановите.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     1. За да го направите, изпълнете: Общи/Локални настройки - отваря се диалогът "Локални настройки"

 

     2. Сега натиснете бутона за падащото меню (Вж. долу) и изпълнете командата "Базови настройки".

 

 

 

 

 

     При това положение се възстановяват всички полета и информацията за тях, която има илюстративен и указателен  характер (показва какво трябва да се пише след знака "=" на съответното поле.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Внимание! Тази функция се използва за възстановяване на изтрити от дадена секция полета. При нейното изпълнение се възстановяват оригиналните данни на полетата, които имат помощен, илюстративен характер. Ако сте записали свои данни за фирмата, склада, декларатора, складодържателя, те ще бъдат заместени от оригиналните. За да разберете как да превърнете своите данни в "оригинални", така че да можете да ги възстановявате, вижте темата "Възстановяване на клиентските данни".

   Информация

WinMag - Video

Интрастат

   Реклама

м. Кръстова вада, кв. Хладилника, София

Йотов Консултинг

InfoJoker

Натистни тук

о в л а д е й    п р о м я н а т а,    з а    д а    п р е у с п е е ш